Kontaktirajte nas!

 

IMP Armature d.o.o.
Ljubljanska cesta 43
1295 Ivančna Gorica

Tel.: +386 (0)1 7887 300
Fax: +386 (0)1 7887 328
E-mail: info@imp-ta.si

Vodstvo

Marjan Kelvišar
Direktor
Tel.: +386 (0)1 7887 300
E-mail: info@imp-ta.si

Tadeja Fileš
Tajnica direktorja
Tel.: +386 (0)1 7887 300
E-mail: tadeja.files@imp-ta.si 

Prodaja

Splošni kontakt
Domači trg: prodaja@imp-ta.si
Tuji trg: sale@imp-ta.si

Helena Ferček Šalehar
Vodja sektorja prodaje
Tel.: +386 (0)1 7887 304
E-mail: helena.fercek@imp-ta.si 

Milena Piskule
Komercialistka za domači trg
Tel.: +386 (0)1 7887 319
E-mail: milena.piskule@imp-ta.si 

Mateja Kuhelj
Komercialistka za tuji trg (angleščina, hrvaščina in srbščina)
Tel.: +386 (0)1 7887 318
E-mail: mateja.kuhelj@imp-ta.si

Blaž Erjavec
Komercialist za tuji trg (angleščina, hrvaščina in srbščina)
Tel.: +386 (0)1 320 78 60
E-mail: blaz.erjavec@imp-ta.si

Martin Bernard
Komercialist za tuji trg (angleščina in nemščina)
Tel.: +386 (0)1 7887 307
E-mail: martin.bernard@imp-ta.si

Proizvodnja in nabava

Janez Grebenc
Vodja tehničnega sektorja
Tel.: +386 (0)1 7887 311
E-mail: janez.grebenc@imp-ta.si

Ivan Kek
Nabava
Tel.: +386 (0)1 7887 312
E-mail: ivan.kek@imp-ta.si

Gregor Žibert
Nabava
Tel.: +386 (0)1 7887 327
E-mail: gregor.zibert@imp-ta.si

Kakovost in reklamacije

Zoran Vulič
Vodja sektorja kakovosti
Tel.: +386 (0)1 7887 316
E-mail: zoran.vulic@imp-ta.si

Razvoj

Boris Babič
Vodja sektorja razvoja
Tel.: +386 (0)1 7887 313
E-mail: boris.babic@imp-ta.si

Finance in računovodstvo

Maja Petrina
Vodja finančno-računovodskega sektorja
Tel.: +386 (0)1 7887 308
E-mail: maja.petrina@imp-ta.si

Milka Sinjur
Kompenzacije
Tel.: +386 (0)1 7887 325
E-mail: milka.sinjur@imp-ta.si